Projekční kancelář v centru Vysočiny

Česká společnost IMC projekce s.r.o., kterou najdete Pod Hradbami 2033/3 poblíž náměstí ve Velkém Meziříčí, se specializuje na pět oblastí, které spolu úzce souvisí.

Projekce vodohospodářských, pozemních a dopravních staveb

Naší hlavní náplní je projekce – navrhujeme vodohospodářské stavby, pozemní stavby a dopravní stavby pro jednotlivce, firmy a obce. Této činnosti se věnujeme od roku 1995. Za tu dobu jsme vypracovali stovky projektových dokumentací rybníků, vodovodů, kanalizací, rodinných i bytových domů, prodejen, výrobních hal atd. Realizované projekty můžete vidět po celé České republice a jejich ukázky najdete v našich referencích.

Inženýrská činnost

Dále se zabýváme inženýrskou činností a technicko-ekonomickým poradenstvím. Vaše stavební plány tedy nejen převedeme do komplexní projektové dokumentace, ale také spočítáme předběžné náklady, zajistíme výběrové řízení pro dodavatele, provedeme autorský dozor, postaráme se o kolaudaci stavby apod. Rádi vám také poradíme v případě státních i soukromých investičních projektů.

Velkoformátový tisk

V neposlední řadě nabízíme velkoformátové kopírování, skenování a tisk (až do formátu A0) na špičkových strojích Océ a Konica Minolta.

Projekce vodohospodářských staveb - rybník ČernáProjekce rodinných domů - RD v RuděProjekce pozemních staveb - penzion Jarmilka v Bedřichově

 

 

 

Máte zájem o naše služby?

Vyberte si prosím jednu z možností.
Napište nám prosím, o co konkrétně máte zájem.
Napište nám prosím Váš e-mail ve správném formátu.
Napište nám prosím své telefonní číslo ve správném formátu.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Potvrďte nám prosím, že nejste robot.

* takto označená pole jsou povinná

IMC projekce s.r.o.

+420 775 680638
Pod Hradbami 2033/3
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru