Návrhy a projekty rodinných domů

Pozemní stavby projektujeme od roku 1995. Za tu dobu jsme navrhli mnoho obytných domů, občanských staveb, průmyslových objektů i zemědělských budov. Realizované projekty můžete vidět po celé České republice a jejich ukázky najdete v našich referencích.

Projektujeme veškeré pozemní stavby

 • rodinné a bytové domy
 • Projekty rodinných domů - RD v Rudě
 • rekreační budovy (chaty)
 • obchodní domy, hotely, restaurace
 • sportovní střediska
 • administrativní budovy
 • školské stavby
 • průmyslové objekty (výrobní haly, sklady, ...)
 • zemědělské stavby

Máte-li zájem o odbornou konzultaci či projekci jakékoliv pozemní stavby, kontaktujte nás. Rádi se s Vámi sejdeme a Vaše plány probereme. Následně pro Vás zpracujeme všechny potřebné stupně projektové dokumentace.

Dobrý projektant pozemních staveb myslí ekonomicky

Projekty rodinných domů a pozemních staveb - chata Jarmilka v BedřichověPři navrhování stavby hraje důležitou roli několik faktorů. V IMC design & architecture se je snažíme zohlednit tak, abychom vytvořili optimální návrh odpovídající požadavkům klienta.

Naši projektanti se soustředí na ekonomičnost stavby, kvalitu provedení, užitnou hodnotu a funkčnost, počáteční (investiční) náklady a provozní náklady.

 

Projektová dokumentace včetně 3D vizualizace

Díky moderní technice a kvalitnímu softwarovému vybavení garantujeme zpracování realistických pohledů na projektovaný objekt. V rámci studie Vám připravíme několik variant barevného a materiálového řešení stavby včetně sadových a zahradních úprav parcely. V neposlední řadě nabízíme virtuální procházku plně vybaveným domem.

Projděte se virtuálním domem. Uvidíte:

 • vizualizace vnějších a vnitřních pohledů objektu
 • průchody vnějšími i vnitřními prostorami stavby
 • ukázky slunečního svitu z vnějšího i vnitřního pohledu

Během projektování pracujeme s komplexním a vzájemně provázaným softwarem. Tím eliminujeme chyby vzniklé při přenosech mezi odlišnými programy. Rozpočty objektů dále zpracováváme dle přesných hodnot odpovídajících 3D výkazu výměr.

Projekční kancelář Velké Meziříčí - projekce pozemních stavebProjektování rodinných domů a pozemních staveb Velké MeziříčíNávrhy a projekty rodinných domů a hotelů - chata Jarmilka v Bedřichově

 

Stavební povolení, kolaudace stavby apod.

Kromě klasického projektování pozemních staveb se zabýváme také inženýrskou činností a technicko-ekonomickým poradenstvím.

 

Máte zájem o naše služby?

Vyberte si prosím jednu z možností.
Napište nám prosím, o co konkrétně máte zájem.
Napište nám prosím Váš e-mail ve správném formátu.
Napište nám prosím své telefonní číslo ve správném formátu.
Přečetl(a) jsem si a beru na vědomí zpracování osobních údajů.
Potvrďte nám prosím, že nejste robot.

* takto označená pole jsou povinná

Činnost projekce zajišťujeme prostřednictvím osob způsobilých ve smyslu zákona č. 60/1992 Sb. o výkonu povolání autorizovaných inženýrů a techniků ve výstavbě, ve znění pozdějších změn a doplňků.

Ing. Miloš Charvát
IMC design & architecture

+420 775 680638
Náměstí 12
594 01 Velké Meziříčí
Pod Hradbami 3
594 01 Velké Meziříčí
Nahoru